Arıza ve İade


http://www.keymax.gen.tr Aşağıdaki prosedürlere uygun hareket edildiği takdirde %100 Ücret iade Garantisi Vermektedir !


-  http://www.keymax.gen.tr'dan aldığınız ürünleri teslim tarihinden itibaren 7 gün  içerisinde değişim ve iadesini talep edebilirsiniz.

-  Sitemizde ki yanlış bilgilendirmeden kaynaklanan durumlarda ürün iadesi kabul edilir. Bu durumlarda kargo ücreti tarafımızca karşılanır.

-  Lütfen bir işlem yapmadan önce satis@eraltek.com.tr a konu ile ilgili mail gönderiniz. İade ile ilgili bilgi verilecektir.

- Müşteri , sebepsiz olarak iade etmek istediği ürünü kendisine geldiği gibi sıfır ve açılmamış olarak geri vermek durumundadır.

-  Orjinal kutu üzerine kargo etiketi yapıştırılmış, koli bandı ile bantlanmış, ambalajı bozulmuş ürünler tarafımızdan kabul edilmeyecektir.

ÜRÜNLERİ LÜTFEN SİTEMİZİN ANLAŞMALI OLARAK ÇALIŞTIĞI KARGOLAR İLE GÖNDERİNİZ. 
Başka kargo şirketleri ile gönderilen ürünlerde süreç uzayabilir.

-  İade onayından sonra, ürünü ve faturasını(bütün kopyaları) sipariş numarasını içeren bir yazı ile birlikte iade gönderiniz.

-  İade edilen ve değişen ürün/ürünlerde kargo ücreti gönderene aittir.

-  Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri kargo kuryesi önünde kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir zarar varsa ürünü teslim almayınız ve geri gönderiniz. Kargo evrağı imzalanarak ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini , üründe eksik ve hasar olmadığını kabul etmiş sayıldığınızı unutmayınız.

-  Müşterinin ürünü iade etmesi veya alışverişinden cayması halinde, iade edilen ürün bize ulaştığı andan itibaren on (10) gün içerisinde ürün bedeli iade edilir. Kredi kartına yapılan iade, bankanızın işlem hızına göre değişecek şekilde hesabınıza yansıyacaktır.

-  Ürün müşteriye ulaştıktan sonra ortaya çıkabilecek arızalar için, üretici firmanın yetkili servislerine başvurulmalıdır. Üretici firmaların yetkili servisleri değişim ve onarım işlemlerinde tek yetkilidir. Satıcı firmalara bu konuda yetki verilmemektedir.

-  Havale iadeleri ve Kredi Kartı iadeleri 3 iş günü içinde yapılacaktır. Taksitli satışlarda yapılan iadeler bankanız tarafından kredi kartınıza her ay artı bakiye olarak yansıtılabilir.

Yetkili Servis Garantisi (Garanti Koşulları)

http://www.keymax.gen.tr'dan satın alınan ürünler , faturalı, sıfır ve garantili ürünlerdir. Ürünler resmi ithalatçı ve distribütör garantilidir. Değişim ve servis işlemleri ilgili markaların yetkili servisleri tarafından yürütülür. Yetkili servisten hizmet alabilmeniz için faturanızı mutlaka saklayınız.
 

 

* Ürünler fatura tarihinden itibaren an az 2 yıl garantilidir.
 

 

Teknik konularda ve garanti işlemleri ile ilgili bilgi almak için Cağırı merkezimiz ile (312) 353 11 11 nolu telefondan görüşebilirsiniz.


http://www.keymax.gen.tr'da Satılan Ürünler Garantili mi?
Sitemizde satılan tüm ürünler distribütörlerin veya ithalatçıların garantisi altındadır. Satılan ürünlerin garanti süresi minimum 2 yıldır. Satın aldığınız bir ürün garanti süresi içerisinde arızalandığı takdirde markanın ilgili yetkili servisine ulaştırarak garanti kapsamında değişim veya onarım yaptırabilirsiniz. 

Yeni satın aldığım ürün arızalı çıktı . Ne yapabilirim ?
Yardım almak için lütfen Müşteri Hizmetleri hattımız ile iletişime geçiniz. Veya satis@eraltek.com.tr mail adresine mesaj gönderiniz.

Satın aldığım ürün garanti süresi içinde arızalandı . Ne yapabilirim ?
Garanti süresi içinde arızalanan ürünlerin garanti dahili işlem görebilmesi için lütfen yetkili servisi ile irtibata geçiniz. Ürünlerin yetkili servislerine garanti belgesinden ulaşabilir, internetten öğrenebilir ya da Çağırı merkezimiz ile (312) 353 11 11 nolu telefondan görüşerek öğrenebilirsiniz.

Teknik Destek Hattı tarafından merkezimize gönderilmesi istenilen ürünleri mutlaka probleminizi ayrıntılı olarak içeren bir not ve faturanız ile birlikte gönderiniz. Ürünün Anlaşmalı olduğumuz kargo firmaları ile gönderilmesi işlem hızına olumlu yansıyacaktır. 
 

keymax.gen.tr

Ana Menü

keymax.gen.tr

Eraltek Bilişim Teknolojileri Kırtasiye San. ve Tic. Ltd.Şti. Cevizlidere Mah.1255 Cad. No:5/A 06520 Çankaya - Ankara / Türkiye

T: (312) 353 11 11
F: (312) 353 45 85
E: satis@eraltek.com.tr